Vefkler

Vefkler

Vefkler birçok amaca göre yapılan son derece etkili çalışmalardır. Birçok çalışmanın Vefk yardımı ile yapıldığı bilinmektedir.

Aşk Vefki

Aşk için yapılanlar , çiftler arasında uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir Vefk uygulamasıdır. Bu Vefklerin Toplumumuzda her ne kadar Büyü ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve aşkı arttırıp, insanları birbirine sevdirip, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.

Bağlama Vefki

Bağlama için yapılanlar,  genelde ayrılma noktasına gelmiş çiftlerin tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Çiftleri birbirlerine bağlamak amaçlı yazılan vefklerin kısa sürede sonuç verdiği bilinmektedir.

Evlilik Vefki

Evlilik için yapılanlar , karşı cinsi ikna etmek veya engel olan kişilerin ikna olmasını sağlamak amacıyla yapılır. Çiftlerin arasındaki ilişkinin durumuna göre evlenmek istemeyen erkekler veya kadınların evliliğe ikna edilmesi için yapılır.

Muhabbet Vefki

Sevenler arasında sevgi ve muhabbet bağı oluşturmak amaçlı yapılır; etkisini yitirmeyen bir özelliği vardır.  ”Muhabbet Vefkleri ”, Evli çiftler arasında oluşan huzursuzluklarda, yeni tanışan nişanlı çiftlerin birbirine kaynaşmasında, sevgililer arasında, gelin-kayınvalide arası geçimsizliklerde, kardeşler arası ilişkilerde, iş ve ortaklık ilişkilerinde uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacı ile uygulanır.

Sevgi Vefki

Sevgi için yapılanlar , ömür boyu süren etkili bir vefk çalışmasıdır… Sevgi Vefkleri , çiftler arasında uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir Vefk – Vefkler  uygulamasıdır.

Döndürme Vefki

Genellikle; sevdiğini, eşini, dostunu, akrabayı geri getirme amaçlı yapılır. Evini barkını terk eden, firar edip kaçan bir kimseyi, herhangi bir sebeple kocasını yada karısını terk deden kişiyi, savuşup giden hizmetkarı, anne ve babasının haberi ve izni olmaksızın giden evladı, velhasıl geri getirilmek istenen herhangi bir kimse olduğunda bu Vefkleri hazırlanır.

Barıştırma Vefki

Daha çok ayrılanları birleştirmek, Sevgililer, eşler, karı-koca, sevenler arasında oluşmuş kırgınlık, ayrılık, dargınlık hallerin ortadan kaldırılması için yapılan işlemdir. Hayatın en mühim meselelerinden beri karı ve kocanın, sevgililierin kısacası birbirini seven insanların güzel geçinmesidir. Ekseriya niza ve ayrılık gibi aile saadetini bozan ve berbat eden hallerin vuku bulması durumu sıkça rastlanan hadiselerdendir. Karı-koca, sevgililer, birbirini seveler arasındaki dargınlığı, kırgınlığı,soğukluğu giderip aralarını ıslah etmek, düzeltmek, iyi hale getirmek için bu Vefkler yapılır.

Kısmet Açma Vefki

Kısmet Açmak için yapılanlar , toplumumuzdan çoğu insanın tercih ettiği etkili bir Vefk çalışmasıdır. Düşmanlık besleyen ve kin, haset duyguları ile hareket eden bazı insanlar, en yakın dostunu, arkadaşını, ailesinden birini veya düşmanı olduğu düşündüğü kimseleri, “BÜYÜ” yaptırarak, ilerleyip kendinden daha iyi konuma gelmemesi amacıyla engelliyor. Toplumumuzda bu “KISMETİ KAPALILIĞI veya KISMETİ KESİLMEK” olarak tabir ediliyor.

Şirinlik Vefki

Şirinlik için yapılanlar , Şirinlik Muskası olarak da bilinir. “Şirinlik Muskası ” olarak da bilinen bu vefk uygulaması, erkek veya bayanların, iş ve özel hayatında çevresinde sevimli, sıcak, uyumlu ve sohbeti keyif veren birisi olarak algılanmasını sağlar.

Soğutma Vefki

Aileden, Eşten, Sevgiliden, İşten, Evden, Düşmandan ayırmak ve bulunduğu ortamdan soğutmak için yapılır.

Kişiye Özel Vefkler

Kişilerin maddi yada manevi beklentilerine dair özel olarak hazırlanır. Adından da anlaşılacağı gibi kişiye özel yürütülen ve hazırlanan bir vefk çalışmasıdır. Kişilerin maddi yada manevi beklentilerine dair özel olarak hazırlanır. Kişiye Özel Vefk hazırlanırken, Vefkleri kullanacak olan kimse ait bilgilerin eksiksiz ve tam olarak alınması gereklidir.

Büyü Bozma Vefki

Büyü, insanın enerjetik bedenine zarar vererek hem ruhsal hem de fiziksel sorunlara neden olan çok ciddi bir hastalıktır. Her hastalık gibi büyünün de tedavi edilmesi ve tekrar bu sorunla karşı karşıya kalmamak için önlemler alınması zorunludur. Büyü Bozdurma için Vefkler ; büyü yapılmış olan ve yapılan büyünün neticesinde zarara uğramış, büyü yüzünden yuvası dağılmış yada yapılan büyünün amacı olan rahatsızlığa yakalanmış olan kimseler için büyü bozma işlemi sonrasında yapılır.

Nazar Vefki

Nazar için yapılanlar , genelde nazara ve bazı enerjilerin zararlarına karşı yapılan etkili bir uygulamadır. Nazar Vefkleri , kişiler üzerinde oluşan göz değmesi kaynaklı kötü enerjileri uzaklaştırdığı gibi, sonrasında nazara uğrayan ve nazara uğramaya daha da elverişli olan kimselerin nazara karşı hem bedenen hem de ruhen daha dayanıklı olması için hazırlanır.

Bereket Vefki

Rızk ve Bereket Vefkleri ’nin yapılış amacı kişilerin iş ve sosyal hayatta beklentilerini karşılamaktır… Bu beklentiler genel anlamda maddi beklentiler olarak adlandırılabilir.

Şifa Vefki

Şifa Vefkleri , insanların hem beden rahatsızlıklarına, hem de ruhsal sorunlarına çözüm bulmak için hazırlanır. Bazı Vefkler, uygulama yada işlemler, kişilerin hem bedensel hem de ruhsal sağlıklarını korumak ve hatta gerekirse, bozulmuş olan psikolojik yada vücutsal dengelerini tekrar aktif hale getirmek için de yapılabilir.

Koruyucu Vefk

Koruma Vefkleri , diğer bir adı ile Koruyucu Vefk, Koruma Muskası adıyla bilinen Hamayıl tarzında yapılan Muska ile yakın anlamlar içerir. Yapılış tarzı birbirine yakındır. Ancak, Vefkte farklı olan şeylerden biri okumalarının olmasıdır. Vefk yapımında, hazırlık aşamasında ve yapım bittikten sonra kullanma aşamasında verilen okumalar kurallarına özen gösterilerek devam ettirildiği takdirde, Vefk’in enerjisi artar ve istenen şeyin oluşması için herhangi bir engel kalmaz.

Detaylı bilgi için çekinmeden iletişime geçin.

4 YORUM “Vefkler

  1. merhaba arkadaşlar nişanlım beni başka bir erkek için terk edip gitmişti bende internette dolaşırken Medyum Mehran hocanın metini çok gördüm herkes mehran hocayı tavsiye ediyordu bende aradım mehran hoca görüşmemiz çok iyi geçti çok samimiydi bana nişanlımın geri dönmesi için aşk vefki yapacağı ve en geç 21 günde geri getireceğini söyledi bende biraz düşündükten sonra aşk vefki için işlemlere başlattım hocamıız vefki bana yolladı bende taşımaya baladım aradan iki hafta geçmesine rağmen nişanlım bana geri döndü şuan beraberiz çok mutluyum Medyum Mehran hocayı herkese tavsiye ederim

  2. mrb bende mehran hocaya işlem yaptırdım çok memnun kaldım kendisi işini iyi yapan yaptığının arkasında duran biri birebir ilğisine hayran kaldım allah kendisinden razı olsun çok mutluyum Medyum mehran hocayı tüm herkese tavsiye ediyorum

  3. selam canan ben başımdan geçen bi olayı siz değerli dostlarla paylaşmak istedim yıllardır ilişkilerimde ve işlerimde naparsam yapim sonuca ulaşamıyordum bir gün arkadaşlarımla otururken Medyum Markos hocanın metini duydum eve gider gitmez araştırmalara başladım telefonla arayıp Medyum Markos hocayla görüştüm kendisi bakım yaptıktan sonra 14 gün içinde olumlu sonuçlanıp hem iş hayatımda hemde aşk hayatımda ilerleme göreceksin demişti kıssa bir süre içinde önemli iş teklifiyle beraber erkek arkadaşımdan evlenme teklifi aldım şuan nişanlıyım allah Medyum Markos hocadan razı olsun

  4. merhaba burda yorum atmamım sebebi Medyum Mehran Hocaya karşı kendimi borçlu hissetmem ben almanyada yaşayan bir gurbetçiyim sevgilimle 2yıllık bir beraberliğimiz vardı ortada bir sebep yokken bir sabah ansızım telefonuma gelen bir mesajla ayrılmak istediğini ögrendim başımdan sanki kaynar sular döküldü aradım ne telefonuma baktı nede mesajlarıma cevap verdi aradan 2 hafta geçmesine rağmen ben çareler ararken Medyum Mehran hocanın web sitesiyle karşılaştım aradım derdimi anlattım kız arkadaşımın üstüne büyü yapıldığını 21 gün içinde büyüyü çekip geri getireceği söyledi aradan kıssa bir süre sonra kız arkadaşım bana geri dönmek istediğini ve artık evlenmek istediğini söyledi şuan evlendik ve çok mutluyuz Medyum Mehran hocadan allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir