Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

Geri döndürme büyüsü ve gideni geri getirme büyüsü birbirlerinden çok daha farklı çalışmalardır. Fakat isimlerde benzerlik nedeniyle sürekli karıştırılmaktadır. Hatta bazı durumlarda havas ile alakalı çalışmalar yapan kişilerin dahi bu isimleri karıştırdıkları bilinmektedir.

Geri getirme büyüsü, sevdiğinizi kişinin ayrılma kararı alması ile birlikte ilişkiye son vermesi durumunda yapılır ve sevdiğiniz kişin size aynı hisler ile beraber geri gelmesi amacını taşır.

Geri döndürme büyüsüyse, herhangi bir konuda karar vermiş kişinin kararından vazgeçmesi amacı ile yapılmaktadır. Konuyu ilişkiler üzerinden değerlendirmek gerekirse, ayrılan sevgili veya eş için geri getirme büyüsü yapılmalı ancak henüz ayrılmamış ancak ayrılma düşüncesi için olan kişin kararından vazgeçmesi için geri döndürme büyüsü yapılmalıdır.

Geri döndürme büyüsü, bu büyüyü sadece ilişkiler açısından değerlendirmek doğru olmaz. Herhangi bir konuda karar vermiş kişinin kararını yeniden değerlendirmesi ve istenilen şekilde karar vermesini sağlama, kararından döndürmek şeklinde açıklamak yerinde ve daha doğru olacaktır.

Yapılması istenen bu çalışmada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta değiştirilmesi istenilen kararın makul ve kabul edilebilecek bir kara olmasıdır. Örnek olarak, ortada gerçek bir bahane yokken eşinden ayrılmak isteyen kişi, ayrılma kararından dönmesini sağlamak ile, evli olan kişinin eşinden ayrılmak istememe si halinde boşanma kararı almasını zorlamak için yapılacak çalışmalar aynı biçimde değerlendirmez.

Geri döndürme büyüsü, bu çalışma nasıl yapılır. Zamanımız şartlarında bilhassa ilişkilerde aklan gelen bir uygulamadır. Sevgili veya da eşinizin sizden uzaklaştığını hissetmeniz durumunda, ilişkini tekrardan eski haline dönmesi amacıyla yapılan çalışmalardır.

Sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaşması, eğer dışardan birileri tarafından yapılan bir büyü yok ise, sevdiğinizin uzaklaşması biranda gerçekleşmez. Uzaklaşma belirli bir süre sonrasında gerçekleşen düşüncedir. Eğer eşiniz veya sevgilinizi bir başkası tarafından yapılmış büyü var ise, büyünün bozulması ile beraber kişinin normal haline döndüğü görülecektir.

Geri döndürme büyüsü, kişilerin yıldızları üzerinden yapılan uyumlandırma çalışmalarıdır. Ancak uyumlandırmanın hangi yöntem ile yapıldığı önemli bir konudur. İradeyi zorlama şeklinde yapıldığı takdirde yapılan çalışma büyüdür. Fakat kişiyi makul yollar ile uyararaktan dualar ile yapılan yöntem için büyüden bahsetme yanlış olur.

Havas ilmine sahip olmayan ve kişisel yeterliliği olmayan kişilerin bu türden çalışmaları yapmaları nerede ise imkânsızdır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi alınması hayrınıza olacaktır.

Daha fazlası için çekinmeden iletişime geçin.

7 YORUM “Geri Döndürme Büyüsü

  1. Eşimle son 1 ay içinde ayrılma durumuna kadar geldik Kaynanam bana karşı çok iyiydi ama anladım ki eşimin bana karşı davranışlarında ki payı kaynanamdan dolayı eve geç geliyordu benle hiç bişe yaşamıyordu doğru düzgün konuşmuyordu çok soğuktu en son ayrılmayı düşündüğünü hissettim ve 4 tane hocayla görüştüm belli bir birikimim vardı ve bu hocaların 2 si beni dolandırdı sonra çok ağladım ve en son Vuslat hocayla görüştüm durumu anlattım benden gerekli bilgileri istedi hepsini söyledim şuan Eşim hergün eve saatinde geliyor benimle çok iyi anlaşıyor dışarıya yemek yemeye çıkıyoruz çocuğumuzla çok ilgili ve hiçbir sıkıntımız yok şuan kaynanam bile bana çok iyi davranmaya başladı Vuslat hocaya çok teşekkür ediyorum yıkılacak olan yuvam şimdi çok daha güzel Vuslat hoca herşey dilediğin gibi olsun Rabbim sizden razı olsun.

  2. slm bende Medyum Markos hocaya bir işlem yaptırdım eşim 3 aydır eve uğramıyordu internette Medyum Markos hoca diye birinin metini duydum kendisi işini iyi bilen yaptığının arkasında olduğunu okudum araştırıp aradım başımdan geçenleri anlattım ve eşimin üzerine büyü olduğunu bozulması gerektiğini öğrendim çok kıssa sürede eşim tekrardan evine döndü ve şuan çok mutluyuz allah Medyum Markos hocadan razı olsun tüm herkese tavsiye ediyorum

  3. kız arkadaşımdan ayrılalı 3 ay olmuştu ayrıldığımdan bu yana aklımdan hiç çıkaramıyordum işlerimi dahi etkilemeye başlamıştı bu sitede Medyum Vuslat Hoca hakkındaki yorumları okudum araştırdım kendisi işini iyi yapan biri olduğunu anladım biliyosunuz ki bu sektörde bir çok şarlatan var ona rağmen bir çok insandan gelen yorumları okuyunca Medyum Vuslat hocanın onlardan biri olmadı kanaatına vardım aradım görüştüm kız arkadaşımın ailesi tarafından kendilerine bağlatıldığını büyünün bozulması gerektiğini sonrasında geri döndürme büyüsüyle bana geri getirilebilecegini anlattı ve işlemlere güvenerek başladım aradan 1 aya yakın bir süre geçti tam umutlarımı kaybetmeye başlarken birden bire telefonum çalıp kız arkadaşımın başka bir ortak arkadaşımız vesilesiyle bana dönmek istediğini fakat utandığından ona söylediğini ögrendim ve aradım şuan çok mutluyuz nişanlandık allah Medyum Vuslat Hocadan razı olsun içim rahat tüm herkese tavsiye ediyorum

  4. eşimden ayrılalı 10ay gibi uzun bi süre geçmişti eşim bir başka insanla hayatını yaşıyordu ben ise hiç bir sebep yokken eşimden olmuştum ve bunun sebeplerini araştırırken Medyum Markos hocanın metnini duydum araştırdım aradım eşimin üzerinde bir başka kadın tarafından büyü yapılıp kendine bağlatıldığını öğrendim sebepsiz yere terkedilmediğimi eşimin hala bana karşı sevğisi olduğunu ve bu büyü sayesinde benden uzak durduğunu öğrendim ve Medyum Markos hocamızla işlemlere başladık işlemin 7. günü eşimin o kadından ayrıldığını ve bana geri dönmek istediğini duydum birazda olsa burnunu sürtmek istediğim için işi yokuşa sürdüm sonunda eşim kapıma dayanıp bana neredeyse yalvardı barıştık Tabi bu olay Medyum Markos hocamız sayesinde oldu allah hocamızdan razı olsun şuan çok mutluyum ne kadar teşekkür etsem az Medyum Markos hocamıza buradan herkese tavsiye ediyorum

  5. Merhaba 5 yıllık evliyim 1 çocuğum var eşimden ayrıldım çocuğum için eşimin dönmesini sağlamalıydım ama ne yapsam ne etsem geri gelmiyordu herşey bitti demişti bende medyum arayışına çıktım o arada Medyum Saddam Ali Hoca ile tanıştım durumu anlattım bana bu işi hallederim dedi bende ne yapılması gerekirse yapalım dedim Saddam Ali Hoca işlemlere başladı işlemin 5.ci günü eşim eve geldi halimi hatrımı çocuğumu soruyordu eve aldım biraz oturdu ve gitti ondan sonra 7.ci gun yanıma tekrar geldi onunla tekrar eskisi gibi olmamı istedi bu yuvayı kurtakmak istediğini çok pişman olduğunu söyledi bende affettim eve aldım Medyum Saddam Ali Hocayı aradım durumu anlattım bana işlemi 7 gün içinde bitirdi Allah razı olsun teşekkürlerimi sunarım minettarım benim umutlarımı hayallerimi yıkmadı herşey gerçek oldu arkadaşlar herkese tavsiye ediyorum

  6. Merhaba arkadaşlar bende başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istedim eşim beni ailesi yüzünden bırakıp gitti zaten eşimin ailesi beni istemiyordu 4 yıllık evlilik hayatımda her günümü zehir ettiler birgün olsun güzel bir gün görmedim en sonunda bizi ayırmayı başardılar ve ben eşimi çok seviyorum geri dönmesi için Medyum Vuslat hocadan yardım istedim Vuslat hoca bize bakımında üzerimizde büyü olduğunu söyledi ve geri dönmesi için geri dönderme büyüsü yapacağını söyledi bende güvenerek işlemlere başlattım aradan çok geçmeden Vuslat hocanın yapmış olduğu çalışmalar elime ulaştı bende işlem yapmaya başladı benimle birebir ilğilendi eşim beni ailemin yanından geri aldı ayrı ev açtı çok mutlu olmaya başladık hala işlemlerim devam ediyor olsada zaten benim işlemim başarıya ulaştı Medyum Vuslat hocaya minnettarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir