Medyum Yorumları

Medyum Yorumları

Medyum  Platform sitemizde birçok konu hakkında makaleler paylaştık ve paylaşmaya da devam etmekteyiz.

Ancak medyum yorumları başlıklı bu sayfada genel yani bütün medyumlar hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Daha önce herhangi bir medyumdan almış hizmet olumlu veya olumsuz sonuçları sitemiz ziyaretçilerine yol göstermesi amaçlı yorumlayabilirsiniz.

Medyum yorumları adı altında açılan birçok site mevcut ancak bu siteler yalnızca kişilerin kendi çıkarları doğrultusunda yönetilen sitelerdir. Konuyu biraz daha açmak gerekirse açılan bu yorum sitelerinin daha birçok makalede hatırlattığımız gibi kendilerini Medyum diye isimlendiren kişilere ait sitelerdir. Bu gibi sitelerin tek bir amacı vardır, yalnızca site sahibi hakkında olumlu yorumlar yazılmasından ibaret ve yazılan yorumlar ile kişileri kolay aldatmaktır. Bu gibi sitelere itibar etmemeniz ve bu sitelerin tuzak olduğu uzak durulması gerektiği bilinmelidir.

 

Ancak platform sitemizde birçok konu ve birçok medyum hakkında yorumlara yer verdik. Sitemizin tek bir amacı vardır, yapılan yorumların değerlendirilmesi ve en iyi yorumlara sahip isimleri sitemizde tavsiye etmektir. Sitemiz hakkında bir başka bilinmesi gereken önemli bir konu ise doğruları paylaşmamızdan aynı zamanda medyumlar tarafından mağdur edilen birçok kişinin yorumlarını onaylamamız ve sitemizde yayınlamamız dan ötürü  birçok kişi tarafından saldırı ve tehdide maruz kalmıştır.

Medyumluk adı altında birçok site açılmakta ve ne hikmet ise bu kişilerin hepsi medyum olduklarını iddia etmektedir. Ancak gerçek şudur ki, bu kişilerin büyük bir kısmının medyumluk ile hiç alakası olmayan kişiler olduğu ve bu kişilerin yalnızca çıkar amaçlı bu sektöre girdikleri bilinmektedir. Son olarak bu gibi kişilerin kendilerini arayan kişilerin en hassas sorun sıkıntılarını fırsat bilerek aldatması ve bu kişilerin gerçek medyumlardan çok daha ön plana çıkması üzücü bir durumdur.

Medyum yorumları sayfamızda medyumlar hakkında görüş önerilerinizi paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz.

9 YORUM “Medyum Yorumları

  1. Selam arkadaşlar ben Eda sevgilimden ayrıldım.Bir çok kez ayrılıp geri barışıyorduk artık sıkılmıstım bu ilişkiden sadece bana baglı olmasını istiyordum.Bir kaç medyumla görüştüm beni dolandırdılar yaklaşık 3000 tlmi aldılar ve bir arkadaşım medyum güven hocaya işlem yaptırmış ve başarılı sonuçlar aldıgını söyledi bende medyum güven hocamızı aradım durumu anlattım yıldıznameme baktırdım 15 gun içinde sonuç alacagımı söyledi sonra işleme başlamak için benden onay istedi bende onayladım medyum güven hocamızla her gün irtibat halindeydik ve gelişmeleri anlatıyordum bana ne durumda oldugumuzu sordu şuan nişanlılık aşamasındayız çok mutluyuz ve ciddi adımlar attıgım için herşey çok iyi olmustu sevgilimden artık hiç tartışmıyordum sadece bana baglı oldu ne istersem yapıyordu çok mutluyduk artık Allah razı olsun Güven hocamızdan sizede tavsiye ederim.

  2. Merhaba arkadaşlar bende başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim bundan 3 ay önce eşim beni sebepsiz yere terk edip gitti internette Medyum Mehran hocayı herkes övüyordu bende Mehran hocayla görüşmek istedim aradım sıkıntımı anlattım bana bakın yapacağını kendisini 1 saat sonra aramamı istedi bende arardım evimize yapılan bir ayırma büyüsü olduğunu söyledi ilk başlarda inanmadım daha sonra bu konuyu annemle paylaştım annem büyünün var olduğunu yapıla bileceğini söyledi bende tekrardan Mehran hoca ile itibata geçtim bana çok kısa bir süre verdi istediği mazemeleri kargoyla yolladım ve işlemlere başladık eşim yaklaşık 4 günde aramaya başladı çok şaşırdım aradan çok geçmeden evimize geri döndü şuanda evdeki durumlarımız eskisinden çok daha iyi bende Medyum Mehran Hocayı herkese tavsiye ederim

  3. Slm arkadaşlar şuan bunu yazma sebebim Medyum Güven Hoca ya vefa borcumu ödemektir ama bununlada ödeyemem ben bu paylaşımı yapmak istedim Alllah razı olsun öyle bir işlem yaptı ben böyle işlem görmedim sağolsun minettarım Medyum Güven Hocaya Allah başımızdan eksik etmesin

  4. Bende buradaki yorumlar üzerinden Medyum Alim Hoca ile tanışmıstım işlem yaptırmam gerekiyordu burdaki tavsiyelerden yola çıkarak aradım görüştüm işlemimi yaptırdım gerçekten buradaki tavsiyelerin boşa gitmediğini anladım çok minettarım teşekkürlerimi sunarım bende Medyum Alim Hocayı herkese öneriyorum

    • Medyum Mirza hocayla soğutma ıslemlerı mızın ılk gunlerı beklıyorum.sonucu sızlere burdan paylasacagım.guven hocaya ıslem yaptırım sonuc alanlar burdan bızlerlede paylasırsa sevınırım,mirza hoca cok samımı ve durust bırıne benzıyor..dogru secım yaptıgımı dusunuyorum.sonucları burdan sızlerle paylasacagım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir