Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü sevgilileri veya eşleri birbirlerinden uzaklaştırmak için kullanılan büyü yöntemlerinden biridir. Etkisi yüksektir. Birbirlerini seven çiftlerin ayrılmaları, ayrılmasalar bile birbirlerinden soğumalarını sağlamak için çok tercih edilir.

Öte yandan kocasını ailesinden soğutmak için de yaygın olarak kullanan gelinler vardır. Az da olsa arkadaşları soğutmak için de kullanılır. Ani sebepsiz tartışmalar, uzaklık, özlememe gibi belirtileri vardır. Eğer sevgiliniz de, veya çevrenizdeki çiftlerde bu belirtiler varsa soğutma büyüsü yapılmış olabilir. Soğutma büyüsünün bozulması da çok önemlidir. Ne kadar erken bozulursa o kadar kolay olur. Ama zaman ilerledikçe büyünün tesiri de güçlenir ve bozulması daha da zorlaşmaya başlar.

Belirtilerin yaşanması halinde hiç vakit kaybetmeden bir uzmana başvurulması gerekir. Önce büyü olup olmadığının kontrolü yapılır ve eğer soğutma büyüsü yapılmışsa, bu büyünün bozulma işlemlerine başlanır. Sizinde böyle bir durumunuz varsa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

soğutma büyüsü tercih edilen büyülerin başında gelse de, bu büyü birçok kez haklı sebeplerden dolayı yapılsa da, birçok kez de, haklı olmayan sebepler yani iyi niyet içermeyen sebeplerden dolayı yapılmaktadır. Tıpkı ayırma büyüsü gibi, ayırma büyüsü ile eşleri veya sevgilileri ayırmak mümkün, bu büyüde bazı durumlar iyi niyetli olarak, bazı durumlar da, iyi niyet içermeyen çalışmalardır.

Soğutma büyülerini tercih eden kişiler genelde eşleri ayırmak için veya da sevgilileri ayırmak için yaptırmak istemektedir. Bu tür çalışmaları yapma taraftarı olmasak dahi, belirttiğimiz gibi haklı sebepler, sevgilisi bir başkası tarafından kandırılıp elinden alınmış kişiler, veya eşi bir başkası tarafından baştan çıkarılmış elinden alınmış kişiler, bu gibi durumlar haklı nedenler içerdiğinden bu konuda çalışma yapmaktayız.

Unutmayın ki, yapılan her çalışma çok fazla bilgi ve deneyim istediğinden dolayı, bu gibi sıkıntılarınız için arayış içinde olduğunuz medyum hakkında detaylı bilgi edinin.

Tüm sorun sıkıntılarınız bizimle çekinmeden iletişime geçin. Aynı zamanda daha önce herhangi bir medyumdan almış olduğunuz hizmeti sitemizde yorumlayarak katkıda bulunabilirsiniz.

4 YORUM “Soğutma Büyüsü

  1. Merhaba arkadaşlar eşim devamlı işten geç gelmeye başlamıştı kavgalarımız artmıştı olur olmaz şeylere tartışmalar çıkıyordu bir arkadaşın tavsiyesi üzerine Medyum Saddam Ali hocayı aradım sorunlarımı anlattım ve işlem yaptırdım işlemlerin 6.günü eşimde büyük degişikler görmeye başladım eşim evine ilk günkü gibi bağlanmıştı allah Medyum Saddam Ali hocadan razı olsun

  2. merhaba arkadaşlar eşim bana karşı soğuduğunun farkındaydım ve bir arkadaşımdan başka bir kadınla birlikte yaşadığını ögrendim internette Medyum Markos hocanın sitesiyle karşılaştım birçok insana bu konuda yardım ettiğini öğrendim kendisini arayıp bakım yaptırdım eşime o kadının büyü yaptırıp kendine bağlattığını öğrenince resmen başımdan aşağı kaynar sular döküldü Markos hoca bana eşimin beni hala sevdiğini büyüden dolayı o kadınla beraber olduğunu büyünün çekilip bozulmasıyla eşimin bana dönecegini söyledi işlemlere başladık işlemlerin 10. günüeşim mesaj atarak eve geri dönmek istediğini pişman olduğunu söyledi şimdi çok mutluyum Medyum Markos hocayı gönül rahatlığıyla tüm herkese tavsiye ediyorum.

  3. Meraba yardıma ihtiyacım var. Sevgilim ile ayrıldık hersey bi anda gelişti 1 yıldır ilk defa hemen bitti ilişkimiz. Daha önce onun çalıştığı yerde büyü bulduk ama attık korktuk 1 ay sonra ayrıldık ve 2 ay ayrı kaldı tekrar birlestik çünkü seviyoruz birbirimizi benim için deli olan adam şimdi 3 günde soğudu napcam bana yardım edin nolur

  4. Hayırlı akşamlar.bundan yaklaşık olarak 2 yıl önce evlenmeyi düşündüğüm insanla nedensiz bir şekilde ayrıldık ve 5 yıllık ilişkimiz bir anda bitti ben düzelir kafası karışmıştık biraz zaman vereyim derken ayrılığımızın 5 şinci ayında nişanlanmış ve 1 yıl öncede evlendi ben ise halen kendisini severek beklemekteyken kahroldum.açıkçası ayrılarak bana dönmesini istiyorum çünkü onu çok seviyorum bununla ilgili kesin sonuç alabileceğim bir öneriniz varsa sevinirim saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir