Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyü bozma, büyü insan üzerinde etkili yöntemlerden en güçlüsüdür. Çok fazla sayıda büyü çeşiti vardır. Fakat 2 grupta incelemek gerekirse, iyi ve kötü niyetli büyüler diyebiliriz. Her büyünün kendine has belirtileri vardır ama her büyü aniden ortaya çıkan değişimlerle ilgilenir. Ani sebepsiz kavgalar, tartışmalar, soğumalar gibi. Büyünün amacı göre çok çeşitli türleri vardır ve genelde evli insanlar veya sevgililer üzerinde yapılmaktadır.

Büyü Bozma hakkında

Evli çiftleri ayırmak amaçlı, Sevgilileri ayırmak amaçlı, iş hayatınızı bozmak amaçlı, birçok amacı olabilir bu büyüyü yapan veya yaptıran kişinin. Genelde çevrenizde sizi sevmeyenler tarafından yapılır kişiler sosyal hayatınızı çevre aile mutluluk gibi durumlarınızı etkilemek amaçlı veya iş hayatınıza yönelik başarılarınızı hedef alarak yapabilmektedir. Büyü yalnız dünya hayatında var olan ve yalnız insanlara etki eden kötü niyetli kişiler tarafından yapılmış veya yaptırılmış ve insan hayatını farklı şekillerde etkileyen güçlü bir uygulamadır.

Büyü bozma, üzerinizde Büyü olduğunu düşünüyorsanız ve büyünün ne olduğu nasıl bozulacağı veya ne yapmanız gerektiğini anlamanız için konuya hakim uzman birine ihtiyaç vardır. Her medyuma güvenerek büyü işlemlerinizi yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer üstünüzde büyü olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Büyüler kişi dengesini bozan en önemli manevi etkilerden biridir. Bu bakımdan büyü olduğundan şüphe etmek için dengelerin bozulması söz konusudur. Aile hayatı, günlük hayat, kişisel davranış, toplum ilişkileri yolunda gitmeyen bir şeyler var ise, bu durumda akla büyü gelebilir. Fakat yaşanan her olumsuzluk ve sıkıntıyı büyü bağlamak yanlıştır. Ancak büyü bozma ile alakalı geç kalınmamalıdır.

Büyülerin genelde çevremizde sevilmediğimiz kişiler tarafından yapıldığını belirtmiştik. Yapılan büyünün birçok çeşidi olduğu gibi aynı zamanda yapılışına göre birçok amacı da vardır. Medyumlar tarafından birçok çalışma genelde iyi niyetler aşk sevgi bağlılık adına yapılsa da, bazı çalışmaların örneğin, ayırma büyüsü kişileri ayırmak amaçlı, soğutma büyüsü çiftleri birbirlerinden soğutmak için yapıldığı ve iyi niyet içermediği bilinmektedir.

Büyüler kısa konular değildir büyü çeşitleri ve çok farklı belirtileri olduğu bilinmektedir.

Büyü bozma büyü belirtileri hakkında daha fazla bilgi ve sorun sıkıntılarınızın çözümü adına çekinmeden iletişime geçin.

 

4 YORUM “Büyü Bozma

  1. selam arkadaşlar başımdan geçen bir olayı siz değerli dostlarla paylaşmak istedim son zamanlarda ortada bir şey olmamasına rağmen ailem ne dersem sanki onlara karşı geliyormuşum edasıyla bana ters ve öfkeli tavırlar alıyorlardı nedense bu olay nişanlımdan ayrıldıktan sonra olmaya başladı çevremden ve arkadaşlarımdan Medyum Markos hocayı duydum kendisini internette araştırdım ve telefon numarasını bulup aradım Hocamıza başımdan geçenleri anlattım ve hocamıza bakım yaptırdım eski nişanlımın ailemle aramı bozmak için büyü yaptırdığını ve bu büyünün kaldırıldığında eskisindende daha iyi olacağını söyledi.ve işlemlere başladık Medyum Markos hocamızın verdiği süreden daha kıssa sürede ailemle eskisinden daha iyi oldum Allah Medyum Markos hocamızdan razı olsun tüm herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

  2. Merhaba bu yorumu yazmamın tek sebebi Medyum Saddam Ali hocaya karşı teşekkürlerimi bir borç bilmektir çok mutlu bir ailem vardı eskiden neredeyse 4 yıldır hiç bir tartışma dahi yoktu birden bire ne olduysa eşim ne desem beni terslemeye sanki ona hakaret ediyormuşum edasıyla kavgalar çıkarmaya başladı çevremdeki insanlardan Medyum Saddam Ali hocanın bu konularda çok iyi olduğunu fakat ben büyünün günah olduğunu bildigim için çok korkuyordum ailemi yuvamı kurtarmak için her şeyi göze alıp aradım eşimin üzerine başka biri tarafından yuvasının yıkılması için büyü yapıldığını ve o yüzden eşimin bukadar ters birine döndüğünü ögrendim Medyum Saddam Ali hoca ise bu durumu bozup 7 gün içinde eşimin eskisindende daha iyi olacağını söyledi ve işlemlere başladık şimdi eskisinden de mutluyuz ve çok kıssa bir sürede bu kadar ilerdik çok teşekkürler Medyum Saddam Ali hocam sizin sayenizde yuvam kurtuldu tüm herkese tavsiye ediyorum Medyum Saddam Ali hocayı

  3. Selam arkadaşlar eşimden şiddet görüyordum nedenini bilmiyordum ne yapsam ne etsem olmuyordu arkadaşım evime gelip gidiyordu eşimin bana davranışlarını görünce o bile kıcık alıyordu eve girmek istemiyordu arkadaşım bana Medyum Saddam Ali ile irtibata geçmemi söyledi o senin derdine deva olacaktır dedi bende aradım görüştüm yıldızname fal baktı eşimin üzerinde büyü olduğunu söyledi bu büyüyü kaldırırsak hiçbir sıkıntı kalmayacağını söyledi işleme başladıktan 10 gün büyüyü çekmişti her şey çok güzel olmuştu çok mutluyduk artık herşey tam istediğim gibi Allah razı olsun MEDYUM SADDAM ALİ DEN BANA DÜNYALARI BAĞIŞLADI MİNNETTARIM HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  4. Merhaba arkadaşlar ben 32 yaşındayım bugüne kadar hiçbir işim iyi olmadı hep önüme bir engeller çıktı vede hangi ilişkim olursa en fazla 4 veya 5 ay sürüyordu tam evlenme aşamasına geldiğim sırada gine bir engel çıkıp ayrılıyordum arkadaşlarım üzerimde büyü olabileceğini söyledi içime bir şüphe girdi internette dolaşırken Medyum Saddam Ali hoca ile görüştüm benim üzerimde büyü olduğunu söyledi bende bozulması için işlemlere başlattım Medyum Saddam Ali hoca üzerimdeki büyüyü bozdu bana kısmet açma yaptı işlemlerim bitti şuanda işlerim olarak hiçbir sorun kalmadı yeni bir ilişkiye başladım ve evliliğe doğru yol alıyoruz medyum saddam ali hocaya çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir