Medyum ücretsiz Bakım

Medyum ücretsiz Bakım

Medyum ücretsiz bakım, bakım kişi üzerinde her türden manevi etkilerin kişi üzerindeki sorunların tespitini sağlayan yöntemdir. Bu yöntem ile kişi üzerindeki sorunların tespiti ve sorunların çözümü adına bilgiler vermektir.

Medyum ücretsiz bakım nasıl yapılır, elbette en doğru bakım karşılıklı olarak yapılan bakımdır. Bakım kişiden alınan bilgiler veya kişinin resmi üzerinden yapılmaktadır. Ancak yapılan bu bakım yalnızca yüzeysel bir bakımdır.

Bakım hakkında bilinmesi gerekenler.

  • Bakım uzmanlık ve deneyim gerektirir ve bakım kitaplar veya kartlar üzerinden bakılmaz.
  • Bakımın tabi ki karşılıklı yapılması gerekir ancak detaylı bilgi paylaşılması durumunda uzaktan bakım yapılabilmektedir.
  • Bakım sonucu üzerinizde herhangi bir etkileme söz konusu ise, detaylı bir şekilde tekrar bakım yapılması önerilir.

Medyum ücretsiz bakım ve yapılan çalışmalar hakkında hatırlatma; özellikle son dönemlerde birçok kişinin medyumlar tarafından yapılan çalışmalar bakımları yaptıklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinmesi gereken bu kişilerin birçoğunun bu çalışmalar gerekli yeterliliğe sahip olmadığıdır. Bu gibi kişilerle iletişime geçmeniz durumunda bakım yapacaklarını 10 veya 15 dakika gibi kısa bir zaman sonrası aramanızı isterler. Ancak bu kadar kısa bir sürede bakım yapılmayacağı ve bu kişilerin bakım yapacak yeterliliğe sahip olmadıkları gerçektir. Bu konuda bir başka dikkat edilmesi gereken bazen bakım yaptırmak isteyen kişilerde durum tamamen psikolojiktir. Yani üzerinizde herhangi bir olumsuzluk veya yapılmış kötü bir işlem yoktur. Bu gibi durumu fırsat bilmekte üzerinizde yapılmış kötü uygulamalar var diyerek kişileri aldattıkları bir başka gerçektir.

Herhangi bir sıkıntı sorundan ötürü iletişime geçtiğiniz kişi hakkında detaylı bilgi edinmeniz tavsiye edilir.

Bakım nedir, bakım nasıl yapılır.

Medyum ücretsiz bakım

 

Medyum Platform sitemizde birçok kullanıcı aynı zamanda birçok medyum tarafından yapılan yorumlar mevcut. Yapılan yorumlardan ücretsiz bakım yapan veya tavsiye edilen isimlerle iletişime geçebilirsiniz.

5 YORUM “Medyum ücretsiz Bakım

  1. Yeşim hanım internette Medyum Vuslat Hoca yazdıgınızda web sitesi çıkar ordan ulaşbilirsiniz Allah razı olsun tekrar Medyum Vuslat Hocadan eşimle ve çocuklarımla çok mutluyuz saglıgına duacıyız Vuslat Hocam

    • Erkan bey Vuslat hocanın VEB sitesini bulamadım bana numarasini veya link atar misiniz rica ediyorum ne olur çok tskler

  2. SAHTEKAR MUHABBET HOCA.nazik emin ve güven verici sözleri ile bende MUHABBET denen sahtekara 2700 tl kaptırdım. adamın misafirperverliği danışmanlık ofisi müthiş. çaresiz ve acılı herkesin düştüğü yanlış bu.adam 1,5 aydır oyalıyor beni elinden bir halt geldiği yok.vay işlem umduğumdan yavaş gidiyor. vay gece sıkışacak vay rüyasına giriyorum.resmen hikaye. si siz olun inanıp güvenmeyin.resmen danışmanlık ücreti dert dinleme ücreti ödemişim. bir psikiyatır a gitseydim dem daha az öder hemde tedavi olurdum. 0537 2143311
    lütfen allahın etmediğini hacıdan hocadan aramayın. ben yandım başkası yanmasın. bu işler boşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir