Medyum ücretsiz Bakım

Medyum ücretsiz Bakım

Medyum ücretsiz bakım, bakım kişi üzerinde her türden manevi etkilerin kişi üzerindeki sorunların tespitini sağlayan yöntemdir. Bu yöntem ile kişi üzerindeki sorunların tespiti ve sorunların çözümü adına bilgiler vermektir.

Medyum ücretsiz bakım nasıl yapılır, elbette en doğru bakım karşılıklı olarak yapılan bakımdır. Bakım kişiden alınan bilgiler veya kişinin resmi üzerinden yapılmaktadır. Ancak yapılan bu bakım yalnızca yüzeysel bir bakımdır.

Bakım hakkında bilinmesi gerekenler.

  • Bakım uzmanlık ve deneyim gerektirir ve bakım kitaplar veya kartlar üzerinden bakılmaz.
  • Bakımın tabi ki karşılıklı yapılması gerekir ancak detaylı bilgi paylaşılması durumunda uzaktan bakım yapılabilmektedir.
  • Bakım sonucu üzerinizde herhangi bir etkileme söz konusu ise, detaylı bir şekilde tekrar bakım yapılması önerilir.

Medyum ücretsiz bakım ve yapılan çalışmalar hakkında hatırlatma; özellikle son dönemlerde birçok kişinin medyumlar tarafından yapılan çalışmalar bakımları yaptıklarını iddia etmektedirler. Ancak bilinmesi gereken bu kişilerin birçoğunun bu çalışmalar gerekli yeterliliğe sahip olmadığıdır. Bu gibi kişilerle iletişime geçmeniz durumunda bakım yapacaklarını 10 veya 15 dakika gibi kısa bir zaman sonrası aramanızı isterler. Ancak bu kadar kısa bir sürede bakım yapılmayacağı ve bu kişilerin bakım yapacak yeterliliğe sahip olmadıkları gerçektir. Bu konuda bir başka dikkat edilmesi gereken bazen bakım yaptırmak isteyen kişilerde durum tamamen psikolojiktir. Yani üzerinizde herhangi bir olumsuzluk veya yapılmış kötü bir işlem yoktur. Bu gibi durumu fırsat bilmekte üzerinizde yapılmış kötü uygulamalar var diyerek kişileri aldattıkları bir başka gerçektir.

Herhangi bir sıkıntı sorundan ötürü iletişime geçtiğiniz kişi hakkında detaylı bilgi edinmeniz tavsiye edilir.

Bakım nedir, bakım nasıl yapılır.

Medyum ücretsiz bakım

 

Medyum Platform sitemizde birçok kullanıcı aynı zamanda birçok medyum tarafından yapılan yorumlar mevcut. Yapılan yorumlardan ücretsiz bakım yapan veya tavsiye edilen isimlerle iletişime geçebilirsiniz.

4 YORUM “Medyum ücretsiz Bakım

  1. Selam ben erkan 30 yaşındayım 1 çocugum var eşimden ayrılmak üzereydim konum mahkemeye kadar yetişmişti artık son adımlardaydık ya herşey bitecekti yada tekrar mutlu olacaktık medyum güven hocamla tanıştım durumu anlattım bana yardımcı olacagını söyledi artık son duruşmaya kalmıstı herşey işlem yapmamız gerektigini söyledi bende ne işlem yapmamız gerekiyorsa herşeyi yapalım dedim hocam tamam dedi benden mahkemeye kaç gün kaldıgını sordu tam 9 gun oldugunu söyledim bana bunun çok zor ve hatta imkansız olabilecegini söyledi ama senin için işleme başlayacagım dedi ve bu işi bitirebilecegini söyledi irtibat halindeydik eşimle konuşmaları anlatıyordum ve mahkeme günü geldi ben hala çok tedirgindim medyum güven hocamı aradım çok rahat olmamı söyledi, işlem başarılı dedi sen duruşmana gir ve göreceksin ki eşin senden ayrılmak istemeyecek sana geri dönecek dedi duruşmaya girdim eşim hakime ayrılmaktan vazgeçtigini söyledi o an çok mutlu oldum ve çok şaşırdım duruşma mükemmel sonuçlandı eşim bana geri döndu çok mutluyuz medyum güven hocamı aradım çok minnettar oldugumu ve teşekkürlerimi sundum Tavsiye Medyum Güven tavsiye edeirim.

  2. Yeşim hanım internette Medyum Güven Hoca yazdıgınızda web sitesi çıkar ordan ulaşbilirsiniz Allah razı olsun tekrar Medyum Güven Hocadan eşimle ve çocuklarımla çok mutluyuz saglıgına duacıyız Güven Hocam

    • Erkan bey mirza hocanın VEB sitesini bulamadım bana numarasini veya link atar misiniz rica ediyorum ne olur çok tskler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir